  • Model: SW868-XP1M
  • Frekvence: 868 (+/-10) MHz
  • VSWR: ≤ 1,5
  • Zisk: 3,0 dBi
  • Vstupní impedance: 50Ω
  • Max. výkon: 10 W
  • Polarizace: veritkální polarizace
  • Konektor: SMA samec
  • Barva: černá
  • Výška: 288 mm
  • Délka kabelu: 1 metr
Balíček obsahuje jeden NiceRF 868MHz anténa - Stojánková SW868-XP1M 288 mm.
ECLIPSERA s.r.o. je výhradním distributorem pro ČR!
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
Mohlo by Vás také zajímat
NiceRF koaxiální kabel SMA konektor - Samice SMA kabel
Vysoce kvalitní koaxiální kabel s SMA konektorem - samice.
Heureka
Skladem 26
39 s DPH 32 bez DPH
Anténa 868 MHz 5dBi + propojovací kabel k anténě RP-SMA samice - IPX 1.13
Anténa s vysokým zesílením a pigtailem v ceně, nastavení směru antény u její základny.
Množstevní sleva Heureka
Není skladem - na dotaz
215 s DPH 178 bez DPH
NiceRF 868MHz úhlová anténa - Prutová SW868-WT100 100 mm
Navržena pro bezdrátovou komunikaci na frekvenci 868MHz. Anténa má dobrý poměr stojatých vln (VSWR).
Množstevní sleva Ke stažení
Skladem 10
89 s DPH 74 bez DPH
NiceRF koaxiální kabel s konektory SMA - Samice a IPX1,13 120 mm
Specifikace: Délka: 12 cm Balíček obsahuje jeden koaxiální kabel s konektory SMA - Samice a IPX1,13 120 mm.