Milánský tah pro Apple Watch se rovná skrytá elegance

Milánský tah pro Apple Watch se rovná skrytá elegance

Hodinky Apple Watch jsou velice známé, oblíbené a žádané po celém světě. Tyto hodinky můžeme nosit při nejrůznějších příležitostech, jako jsou různé sportovní aktivity, do zaměstnání nebo také na různé oficiální příležitosti. To umožňují vyměnitelné řemínky, které mohou být silikonové, ocelové, nylonové, vintage, kožené apod. Pásky na Apple Watch jsou k dostání také v nejrůznějších barvách a barevných kombinací. Stačí si jen vybrat v některém z kamenných obchodů nebo na jednom z mnoha eshopů, kde do druhého dne můžete mít doma hned několik typů pásků v různých barvách.

  Foto - Milánský tah 38mm zlatý pro Apple Watch Foto - Milánský tah 42mm černý pro Apple Watch Foto - Milánský tah 42mm stříbrný pro Apple WatchFoto - Milánský tah 38mm růžový pro Apple Watch

Stále větší popularitu si v poslední době získávají elegantní ocelové pletené pásky na Apple Watch, tzv. Milánský tah Apple Watch. Tento typ pásků se hodí především na obchodní jednání, plesy, svatby, křty atd. Jedinou výjimku tvoří sport, na který není tento typ řemínku právě ideální. Milánský tah je příjemný na dotek, má pohodlné zapínání na magnet, což zaručuje, že padne opravdu na každou ruku. Magnet je opravdu silný, takže nikdy nehrozí uvolnění pásku z ruky, i z těchto důvodů je tak žádaný.

Milánský tah Apple Watch se vyrábí v několika elegantních barvách, a to v barvě zlaté, stříbrné, černé a růžové. Je jen na nás, pro jakou barvu se rozhodneme. Díky tomu že je řemínek vyměnitelný, můžeme barvu kdykoli přizpůsobit dle potřeby. Jeho výhodou je zejména perfektní typ zapínání na magnet, přizpůsobení se každému zápěstí a velice elegantní vzhled.  Mohou jej nosit jak ženy, tak muži.

Tento typ pásku byl vyvinut v 19. Století v italském Miláně a odtud také pochází jeho název. Vyznačuje se hladkým nerezovým výpletem z kvalitní oceli, který se za všech okolností vždy ladně ovine okolo zápěstí.  Dle typu Apple Watch hodinek můžeme vybírat ze dvou velikostí a to v šířce 38mm nebo 42mm.

 Výsledek obrázku pro apple watch milansky tah na ruce

Hlídat dostupnost

Inspirace na instagramu