Které příslušenství pro akční kamery si vzít na kolo

 

Určitě to znáte také, jedete na kole, povede se vám nějaký super skok a vy jen litujete, že to nikdo neviděl, a že nemáte žádnou památku. Jak toto řešit? Jednou z možností je mít s sebou parťáka, který by vás natočil, ale pokud nikoho takového nemáte, nevadí, pomůže vám akční kamera. Akční kameru můžete mít pomocí různého příslušenství upevněnou přímo na sobě nebo připevněnou na kole.

Každá akční kamera nabízí možnost připevnění různého příslušenství v podobě nejrůznějších držáků k řídítkům, k rámu, na helmu nebo na oblečení. Takové příslušenství využijeme v mnoha sportech a jedním z nich je určitě cyklistika.

 Foto - Popruh na helmu pro akční kamery i GoPro

Držák na kolo

Jedním z nejžádanějších příslušenství u akčních kamer obecně je bezesporu držák, který lze upevnit nejen na řídítka u kola, ale také na jeho rám, na pádlo raftu nebo stěžeň surfu, anebo na helmu.

Při cyklistice využijeme zejména vše zmiňovaný držák na kolo, držák na rám nebo popruh na helmu. Držáky na kolo jsou plastové nebo hliníkové a je jen na vás, pro jaký se rozhodnete. Hliníkový držák se upevňuje pomocí přiloženého imbusu a plastový držák na kolo má již na sobě přitahovací šrouby. S jejich pomocí snadno a rychle připevníte svou akční kameru tam, kam zrovna chcete. Držáky jsou spolehlivé a odolné. Jejich vnitřní část snadno přilne k povrchu a pomocí šroubu je rychle přitáhnete tak, aby se nehýbaly a držely pevně na svém místě. 

 Foto - Držák na kolo pro GoPro Foto - Úchyt na kolo pro GoPro Foto - Hliníková držák "Q" na rám kola pro akční kamery - stříbrný

Popruh na helmu

Další variantou, jak vytvořit senzační záběry z kola, je připevnit kameru na helmu. Popruh na helmu je vyroben z kvalitního materiálu, který je odolný a perfektně na helmě sedí. Lze jej snadno nastavit a přizpůsobit jak dospělému člověku, tak i dítěti. Popruh na helmu lze využít samozřejmě i na jiné sporty než je cyklistika, je vhodný například na lyžování, snowboarding, motocross, downhill a mnoho dalšího.

Hlídat dostupnost

Inspirace na instagramu