  • Model: SW433-ZD115
  • Frekvence: 433 MHz
  • VSWR: ≤ 1,5
  • Zisk: 2,15 dBi
  • Vstupní impedance: 50Ω
  • Max. výkon: 10 W
  • Polarizace: vertikální polarizace
  • Rozhranní: SMA
  • Barva: černá
  • Výška: 115 mm
  • Hmotnost: 10 gramů
Balíček obsahuje jeden NiceRF 433MHz nastavitelná úhlová anténa - Prutová SW433-ZD115 115 mm.
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
Mohlo by Vás také zajímat
NiceRF koaxiální kabel SMA konektor - Samice SMA kabel
Vysoce kvalitní koaxiální kabel s SMA konektorem - samice.
Heureka
Skladem 26
39 s DPH 32 bez DPH
NiceRF koaxiální kabel s konektory SMA - Samice a IPX1,13 120 mm
Specifikace: Délka: 12 cm Balíček obsahuje jeden koaxiální kabel s konektory SMA - Samice a IPX1,13 120 mm.