  • Model: SW433-XP1M
  • Frekvence: 433 (+/-10) MHz
  • VSWR: ≤ 1,5
  • Zisk: 3,0 dBi
  • Vstupní impedance: 50Ω
  • Max. výkon: 10 W
  • Rozhranní: SMA-J
  • Barva: černá
  • Výška: 116 mm
  • Délka kabelu: 1 metr
Balíček obsahuje jeden NiceRF 433MHz anténa - Stojánková SW433-XP1M 116 mm.
ECLIPSERA s.r.o. je výhradním distributorem pro ČR!
Další recenze Heureka
Ověřený zákazník 17. 3. 2025
Výborná cena.
Ověřený zákazník 9. 12. 2024
Jsem překvapen zpracováním - OK
Paráda.
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
Mohlo by Vás také zajímat
NiceRF koaxiální kabel SMA konektor - Samice SMA kabel
Vysoce kvalitní koaxiální kabel s SMA konektorem - samice.
Heureka
Skladem 26
39 s DPH 32 bez DPH
NiceRF koaxiální kabel s konektory SMA - Samice a IPX1,13 120 mm
Specifikace: Délka: 12 cm Balíček obsahuje jeden koaxiální kabel s konektory SMA - Samice a IPX1,13 120 mm.
Heureka
Skladem 30
45 s DPH 37 bez DPH
NiceRF 433MHz úhlová anténa - Prutová SW433-WT100 100 mm
Navržena pro bezdrátovou komunikaci na frekvenci 433MHz. Anténa má výborný poměr stojatých vln (VSWR).
Ke stažení Heureka
Skladem 24
89 s DPH 74 bez DPH
Bezdrátový modul sériového portu - 433MHz, HC-12 SI4463, 1000m
Specifikace: Napájecí napětí: 3,2V - 5,5V  Výchozí komunikační vzdálenost: cca 600 m (komunikační vzdálenost