  • Model: SW868-WT100
  • Frekvence: 850-950 MHz
  • VSWR: ≤ 2,0
  • Zisk: 2,15 dBi
  • Vstupní impedance: 50Ω
  • Max. výkon: 10 W
  • Polarizace: vertikální polarizace
  • Rozhranní: SMA-JW
  • Barva: černá
  • Výška: 100 mm
  • Hmotnost: 15 gramů
Balíček obsahuje jeden NiceRF 868MHz úhlová anténa - Prutová SW868-WT100 100 mm.
ECLIPSERA s.r.o. je výhradním distributorem pro ČR!
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
Mohlo by Vás také zajímat
NiceRF 868MHz anténa - Stojánková SW868-XP1M 288 mm
Malá stojánková anténa, navržena pro bezdrátovou komunikaci na frekvenci 868MHz. Anténa má výborný poměr
Ke stažení
Skladem 58
99 s DPH 82 bez DPH
NiceRF koaxiální kabel SMA konektor - Samice SMA kabel
Vysoce kvalitní koaxiální kabel s SMA konektorem - samice.
Heureka
Skladem 26
39 s DPH 32 bez DPH
NiceRF koaxiální kabel s konektory SMA - Samice a IPX1,13 120 mm
Specifikace: Délka: 12 cm Balíček obsahuje jeden koaxiální kabel s konektory SMA - Samice a IPX1,13 120 mm.
Heureka
Skladem 30
45 s DPH 37 bez DPH
Anténa 868 MHz 5dBi + propojovací kabel k anténě RP-SMA samice - IPX 1.13