  • Model: SW433-WT36
  • Frekvence: 433 (+/- 5) MHz
  • VSWR: ≤ 1,5
  • Zisk: 2,5 dBi
  • Vstupní impedance: 50Ω
  • Max. výkon: 10 W
  • Polarizace: vertikální polarizace
  • Rozhranní: SMA (integrované)
  • Barva: černá
  • Výška: 45 mm
  • Hmotnost: 7 gramů
Balíček obsahuje jeden NiceRF 433MHz úhlová anténa - Prutová SW433-WT36 45 mm.
ECLIPSERA s.r.o. je výhradním distributorem pro ČR!
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
Mohlo by Vás také zajímat
NiceRF koaxiální kabel s konektory SMA - Samice a IPX1,13 120 mm
Specifikace: Délka: 12 cm Balíček obsahuje jeden koaxiální kabel s konektory SMA - Samice a IPX1,13 120 mm.
Heureka
Skladem 30
45 s DPH 37 bez DPH
NiceRF 433MHz úhlová anténa - Prutová SW433-WT100 100 mm
Navržena pro bezdrátovou komunikaci na frekvenci 433MHz. Anténa má výborný poměr stojatých vln (VSWR).
Ke stažení Heureka
Skladem 24
89 s DPH 74 bez DPH
NiceRF koaxiální kabel SMA konektor - Samice SMA kabel
Vysoce kvalitní koaxiální kabel s SMA konektorem - samice.
Heureka
Skladem 26
39 s DPH 32 bez DPH
NiceRF 433MHz anténa - Prutová SW433-ZT28 27,5 mm
Množstevní sleva Ke stažení
Skladem 16
89 s DPH 74 bez DPH
NiceRF 433MHz nastavitelná úhlová anténa - Prutová SW433-ZD115 115 mm
Navržena pro bezdrátovou komunikaci na frekvenci 433MHz. Anténa má dobrý poměr stojatých vln (VSWR).