  • Model: SW433-ZT28
  • Frekvence: 433 (+/- 5) MHz
  • VSWR: ≤ 2,0
  • Zisk: 2,15 dBi
  • Vstupní impedance: 50Ω
  • Max. výkon: 10 W
  • Polarizace: vertikální polarizace
  • Rozhranní: SMA (integrované)
  • Barva: černá
  • Výška: 27,5 mm
  • Hmotnost: 3 gramy
Balíček obsahuje jeden NiceRF 433MHz anténa - Prutová SW433-ZT28 27,5 mm.
ECLIPSERA s.r.o. je výhradním distributorem pro ČR!
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
Mohlo by Vás také zajímat
NiceRF koaxiální kabel SMA konektor - Samice SMA kabel
Vysoce kvalitní koaxiální kabel s SMA konektorem - samice.
Heureka
Skladem 26
39 s DPH 32 bez DPH
NiceRF koaxiální kabel s konektory SMA - Samice a IPX1,13 120 mm
Specifikace: Délka: 12 cm Balíček obsahuje jeden koaxiální kabel s konektory SMA - Samice a IPX1,13 120 mm.