  • Model: SW868-TH13
  • Frekvence: 868 (+/- 5) MHz
  • VSWR: ≤ 1,5
  • Zisk: 2,15 dBi
  • Průměr drátu: 0,8 mm
  • Vstupní impedance: 50Ω
  • Max. Výkon: 10 W
  • Materiál: měď
  • Výška: 13 mm
  • Hmotnost: 1 gram
Balíček obsahuje jeden NiceRF 868MHz anténa - Spirálová SW868-TH13 13 mm.
ECLIPSERA s.r.o. je výhradním distributorem pro ČR!
Kontaktní formulář
Kontaktní formulář
Mohlo by Vás také zajímat
NiceRF 868MHz úhlová anténa - Prutová SW868-WT100 100 mm
Navržena pro bezdrátovou komunikaci na frekvenci 868MHz. Anténa má dobrý poměr stojatých vln (VSWR).
Množstevní sleva Ke stažení
Skladem 10
89 s DPH 74 bez DPH
NiceRF 868MHz anténa - Stojánková SW868-XP1M 288 mm
Malá stojánková anténa, navržena pro bezdrátovou komunikaci na frekvenci 868MHz. Anténa má výborný poměr
Ke stažení
Skladem 58
99 s DPH 82 bez DPH
NiceRF koaxiální kabel SMA konektor - Samice SMA kabel
Vysoce kvalitní koaxiální kabel s SMA konektorem - samice.
Heureka
Skladem 26
39 s DPH 32 bez DPH
NiceRF 868MHz anténa - Spirálová SW868-TH06 6 mm
Specifikace: Model: SW868-TH13 Frekvence: 868 (+/- 5) MHz VSWR: ≤ 1,5 Zisk: 2,15 dBi Průměr drátu: 0,8 mm