  • Model: HDR-100-12
  • Výkon: 100 W
  • Výstupní napětí: 12 V
  • Maximální výstupní proud: 7,1 A
  • Napájecí napětí: 100 - 240 VAC
  • Proudový odběr (@230VAC): 3 A
  • Účinnost: 88 %
  • Studený start: 70 A
  • Vývody: šroubovací svorkovnice
  • Montáž: Na DIN lištu 35mm
  • Typ chlazení: pasivní
  • Pracovní teplota:  -5 ~ 50°C
  • Hmotnost: 230 g
  • Rozměry: 70x90x54,5mm